Basında Biz

 

İnternette laptop kameraları ile izlenmekten korkanlar için yeni bir aparat geliştirildi.

Laptop ve tablet kullanırken ön kamerayı çoğumuz kullanmıyoruz; ancak sizin izniniz olmadan kameradan izlenebileceğiniz ihtimalini düşünmek oldukça rahatsız edici. Bazıları bu ihtimali bile düşünmek istemedikleri için kameranın önüne bant çekiyor. Ancak bantla oluşan çirkin görüntüyle uğraşmak yerine bu kez daha pratik bir çözüm üretilmiş.

Mymie'ın ürettiği Secure Cam bir güvenlik perdesi. Kısacası, kamera önüne yerleştireceğiniz bu güvenlik perdesi, siz istediğiniz anda kameranızı aktif ediyor, istemediğiniz anda ise kameranızı devre dışı bırakıyor.

Hürriyet'e göre bu çözümle birlikte son yıllarda Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in dahi kapattığını gördüğümüz laptop kamerasını açıp, kapatmak daha pratik hale geliyor.

 

http://www.teknokulis.com/haberler/guncel/2018/06/03/laptoplar-izlenmemesi-icin-gelistirildi

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/sizi-guvende-hissetirecek-perde-secure-cam-40854707

 

Yeni Şafak Gazetesi - Sayfa:23 -  Günlük/Gazete - Tarih: 12.05.2018

 

Hürses Gazetesi - Sayfa:9 - Günlük/Gazete - Tarih: 10.05.2018

 

 

 

Dünyanın ilk USB ile şarj edilebilen pilleri yakın zamanda Türk tüketicileri ile buluşacak


Gençpa Teknoloji ve USB ile şarj edilebilen pillerin üreticisi Smartoools ile yapılan iş birliği kapsamında, dünyanın ilk USB ile şarj edilebilen pilleri üretildi.

USB'den 500'den fazla kez şarj edilebilen akıllı piller yakın zamanda Türk tüketicilerine ulaşacak.

Endüstri 4.0'ın gerektirdiği çözümlere odaklanan Gençpa Teknoloji, dünyada ilk kez USB ile şarj edilebilen pillerin üreticisi Smartoools ile iş birliğine gitti. Yapılan iş birliği kapsamında Gençpa Teknoloji, USB'den 500'den fazla kez şarj edilebilen akıllı pilleri Türk tüketiciler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Turuncu ve yeşil olarak iki renk seçeneği sunan piller AA4 ve AA2 türünde dörtlü paketler halinde satılacak. Pillerin şarj süresi toplamda 8.5 saate kadar dayandığı verilen bilgiler arasında. Bilgisayar, powerbank ve priz üzerinden şarj edilebilen piller; fotoğraf makinesi, kumanda, mouse, oyuncak, kulaklık ve elektrikli diş fırçası gibi pille çalışan her eşyada kullanılabiliyor. Akıllı piller, Gençpa Teknoloji'nin e-ticaret sitesi gepasite.com üzerinden de satın alınabilecek.

 

Konu hakkında Gençpa Teknoloji Grubu'nun Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yaptığı açıklamada, "Tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştıran ve akıllı çözümler sunan yeni bir ürünü daha Türkiye pazarına kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın ilk USB ile şarj edilebilen pilini üreten Smartoools iş birliğimiz ile tüketicilerimizin pil sorununa oldukça pratik bir şekilde çözüm olacağız. Bilgisayar, powerbank ve priz üzerinden şarj edilebilen piller, kumanda, mouse gibi pille çalışan tüm eşyalarla uyumlu.

Akıllı piller hem şık hem de pratik çözümüyle tüketicilerin yanlarından ayıramayacakları ürünler olacak. Tüketiciler, 500'den fazla kez şarj edilebilen bu akıllı pilleri uygun fiyat avantajıyla, e-ticaret sitemiz üzerinden de satın alabilecek" şeklinde konuştu

 

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/microusb-ile-sarj-edilebilen-piller-artik-turkiyede-40854540

http://www.ulasimonline.com/teknoloji/101855/usb-sarjli-piller-turkiyede.html

http://www.ulastirma.com.tr/usb-sarjli-piller-turkiyede-96814h.htm

https://www.urfadasin.com/teknoloji/usb-ile-sarj-edilebilen-piller-turkiyede/22763

https://www.haberler.com/usb-ile-sarj-edilebilen-pilleri-artik-turkiye-de-10824619-haberi/

https://www.teknolojioku.com/guncel/dunyanin-ilk-usb-ile-sarj-edilebilen-pilleri-turkiyede-5af017bbe54d4471c3709152

https://www.f5haber.com/teknoloji-oku/dunyanin-ilk-usb-ile-sarj-edilebilen-pilleri-haberi-6829869/

https://www.istiklal.com.tr/haber/dunyanin-ilk-usb-ile-sarj-edilebilen-pilleri-turkiyede/382694

https://www.maxihaber.net/usb-ile-sarj-edilebilen-akilli-piller-satisa-cikti/

 

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji, yerli ve milli olma stratejisinden yola çıkarak kendi markası Myime’yi hayata geçirdi. Yurt dışından pek çok ünlü markanın teknoloji ürünlerini tüketicilerle buluşturan Gençpa Teknoloji, artık Myime markasıyla kendi ürünlerini hem Türiye’de hem de yurt dışında satışa sunacak.

 

 

Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji; yenilikçi ürünleriyle tüketici elektroniğinde lider markalarının ürünlerine ek olarak kendi markası Myime ile kendi ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Myime ürün gamında tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak ve daha eğlenceli hale getirecek pek çok inovatif ürün yer alacak.

“Myime markamızla ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil edeceğiz”
15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni yatırımları Myime hakkında şunları söyledi; “Gençpa Teknoloji olarak bugüne kadar alanında en yenilikçi teknoloji markalarını tüketicimizle buluşturma önceliğiyle hareket ediyoruz. Artık kendi markamız Myime üzerinden hayatımızı kolaylaştıracak inovatif ürünleri sunacağız. Yerli ve milli bir yatırımla hayata geçirdiğimiz markamız Myime ile ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil etmeyi sürdüreceğiz. Aynı zamanda Myime dışında dünyaca ünlü markalarla iş birliklerimizi devam ettirerek, Türk pazarına yeni ürünler katmaya da devam edeceğiz.”

Amazon’un en çok tercih edilen markalarından Aukey’den; tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Singapur menşeili Oaxis’e kadar pek çok markayı Türk tüketicileriyle buluşturan Gençpa Teknoloji, kendi markası Myime üzerinde de teknoloji pazarında üst sıralarda yer almaya devam edecek.

 

https://epnext.com/gencpa-kendi-markasini-pazara-sunuyor-myime/

 

https://www.haberler.com/gencpa-teknoloji-kendi-markasini-pazara-sunuyor-10715199-haberi/

iPhone 7 Plus’ı Çift Ekranlı Yapan Kılıf: InkCase i7 Plus

 

 

İlk olarak Rus şirket Yota’nın başlattığı çift ekranlı akıllı telefon furyası gün geçtikçe yayılmaya devam ediyor. Özellikle elektronik mürekkebin bu ekranlarda kullanılmasıyla birlikte yaygınlaşan çift ekranlı telefonlar günümüzde Meizu gibi şirketler tarafından da kullanılıyor olsa da hala üst düzey akıllı telefonlarda ikinci bir ekrana ihtiyaç duyulmuyor.

Yine de elektronik mürekkep teknolojisini kullanan ikinci bir ekranın iPhone gibi diğer telefonlarda da ihtiyaç duyulabileceğini düşünen Oaxis, Kickstarter üzerinden InkCase i7 ve InkCase i7 Plus isimli iki yeni kılıfını satışa sundu. Bu kılıflar, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ikinci bir ekran kazandırıyor.

 

 

Böylelikle iPhone’unuzun arka kısmında da siyah tonlarında bir ekran bulunuyor ve bu ekran pilinizi neredeyse hiç tüketmeden hava durumu ve saat gibi bilgileri sürekli açık bir şekilde size gösterebiliyor. Aynı zamanda tıpkı bir e-kitap okuyucu mantığıyla da kullanabileceğiniz InkCase, arka kamerayla selfie çekmenize de olanak tanıyor.

 

https://teknosafari.com/iphone-7yi-cift-ekranli-yapan-kilif-inkcase-i7/

 

:

 

UniBusiness - Sayfa:16 - Aylık/Dergi - Tarih: 01.03.2018

FİBABANKA VE GENÇPA’DAN İŞ BİRLİĞİ

 

Türkiye’nin akıllı tedarikçisi Gençpa, Fibabanka ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, cep telefonu başta olmak üzere mobil teknoloji ürünlerinde tüketicilerine 48 aya varan taksit imkanı sunuyor.
Gençpa, Fibabanka ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı sayesinde teknoloji harcamaları için taksitli alışveriş imkanı sunuyor. İş birliği kapsamında tüketiciler, Gençpa bayilerinden cep telefonu başta olmak mobil teknoloji ürünlerini 48 aya varan taksitle satın alabilecekler.

 

 

15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “Gençpa Teknoloji olarak, bankacılık sektörünün önde gelen temsilcilerinden biri olan Fibabanka ile iş birliği yapmaktan çok memnunuz. Müşterilerimize en yenilikçi teknolojik ürünleri ulaştırmak için Fibabanka ile birlikte sunduğumuz taksit fırsatı, cep telefonu başta olmak üzere tüm mobil teknoloji ürünlerinde geçerli. Kampanyamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ertelemeden, kendilerini zora sokmayacak şekilde günlük birikimleriyle kolayca ödeyebilecekleri bir çözüm üretmeyi hedefledik” dedi.

 

https://www.haberler.com/fibabanka-ve-gencpa-dan-is-birligi-10589821-haberi/

http://www.finansgundem.com/haber/fibabanka-ve-gencpadan-isbirligi/1279651

http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20180221135004

http://www.havadisturk.com/ekonomi/fibabanka-ve-gencpadan-is-birligi-h12270.html

http://www.halkyatirim.com.tr/NewsContent.aspx?haberCode=20180221135004

http://www.tfxtarget.com.tr/SitePages/Haber-Detay.aspx?NewsID=20180221135004&isdlg=1

http://gundem.me/detail/?id=3233574

 

 

Yurt Gazetesi - Sayfa: 4 - Günlük/Gazete - Tarih:20.02.2018 

BT Haber - Sayfa:25 - Haftalık/Dergi - Tarih:19.02.2018

 

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa, güvenilir tüketici 
elektroniği ve mobil teknoloji aksesuarları tasarlayan ve geliştiren, 
aynı zamanda Amazon’un en çok satan aksesuar markalarından Aukey ile 
iş birliği yaptı.

Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan “Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa; donanım uzmanlığı ile en son teknolojileri birleştiren Aukey’in yenilikçi ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor. Amazon’un en çok satan aksesuar markalarından olan Aukey ürün gamında; USB-C aksesuarlarından telefon merceklerine, bluetooth ses  ürünlerinden araç şarj kitlerine kadar dijital yaşam tarzını tamamlayıcı pek çok ürün bulunuyor.

 

15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmaları ile iş ortaklığı yaparak ülke ekonomimize katkı sağlamak öncelikli hedefimiz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile Orta Doğu,  Güney Doğu Asya, Kuzey ve Doğu Avrupa ve Latin Amerika’da 20’den  fazla ülkede dağıtım yapan Aukey ürünlerini satış ağımıza katmanın heyecanını yaşıyoruz. USB-C aksesuarları, telefon mercekleri, bluetooth ses  ürünleri ve araç şarj kitlerinden oluşan ürünlerini bayilerimiz ve e-ticaret sitemiz gepasite.com üzerinden sunuyoruz” şeklinde konuştu.

 

http://www.emlaktafark.com/gencpa-aukey-ile-is-birligi-yapti-70223.html

http://www.tfxtarget.com.tr/SitePages/Haber-Detay.aspx?NewsID=20180214131533&isdlg=1

http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20180214131533

 

Sabah Gazetesi - Sayfa:16 - Günlük/Gazete - Tarih:11.02.2018

 

Son An Gazetesi - Sayfa:1 - Günlük/Gazete - Tarih: 31.01.2018

Hürses Gazetesi - Sayfa:9 - Günlük/Gazete - Tarih: 02.02.2018

Dünya Ek Gazetesi - Sayfa:2 - Belirsiz/Gazete eki - Tarih: 02.02.2018

 

Yeni Şafak Gazetesi - Sayfa: 21 - Günlük/Gazete - Tarih: 01.02.2018

 

Hürses Gazetesi - Sayfa:2 - Günlük/Gazete - Tarih: 01.02.2018

A Gazete (Bursa) - Sayfa:12 -Günlük/Gazete - Tarih: 05.02.2018 

 

 

 

Çalışma hayatı koşullara ve trendlere göre değiştikçe, şirketler de uzaktan ve evden çalışma şartlarına yer veren, esnek yan haklar tanıyan sistemlere geçiyor. Yapılan araştırmalar çalışma sistemlerindeki bu tür uygulamaların verimlilik ve motivasyon açısından olumlu etkisi olduğunu ve şirketlere bağlılığı artırdığını gösteriyor. Bu sonuçlar, şirketlerin de uzaktan ve evden çalışma sistemlerine geçmelerine neden oluyor.

Gençpa, evlilik nedeniyle ve/veya çocuk sahibi olduktan sonra işten ayrılmak ya da il değiştirmek zorunda kalan kadın çalışanlarına pozitif ayrımcılık yaparak evden çalışma sistemini başlattı. Bu proje kapsamında Gençpa bünyesinde evden çalışmak isteyen kadın adaylar için bir de ilan sayfası hazırlandı. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer.gencpa.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor. 

 

http://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/gencpadan-kadin-gucune-destek/

http://www.medyatakip.com/medya_sistem/eb_kupurgoster.php?gnosif=yz6jLo9n37jq4Nlt82pYXQ..&mnosif=1ZT7eIZzzJc.&st=2

http://www.hurriyet.com.tr/gencpadan-kadin-calisanlara-evden-calisma-projesi-40726679

http://www.alemihaber.com/teknoloji/8520427/gencpadan-kadin-calisanlara-evden-calisma-projesi

http://www.haberatv.com/gencpadan-kadin-calisanlara-evden-calisma-projesi/

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2538060-gencpadan-kadin-gucune-destek

http://www.oncevatan.com.tr/yasam/gencpadan-kadin-gucune-destek-h120020.html

http://www.kobipostasi.net/2018/01/30/gencpadan-kadin-gucune-destek/

http://www.liderhaber.org/gencpadan-kadin-gucune-destek-287436h.htm

https://www.dunyavegercekler.com/haber/gencpadan-kadin-gucune-destek.html

http://www.mutlakhaber.net/haber/189722/gencpadan-kadin-gucune-destek.html

http://turkish.shafaqna.com/TR/TR/3392869

http://gazetem46.com/gencpa-dan-kadin-gucune-destek/9283/

http://gundemport.com/gencpadan-kadin-gucune-destek/

http://www.bthaber.com/insan-kaynaklari/istihdamda-kadinin-payi-daha-da-artacak/1/31099

Gençpa Teknoloji Grubu, yeni bir atılım daha gerçekleştirerek iFocus Teknoloji’yi hayata geçirdi. İçinde zeka barındıran teknolojilere odaklanan, öncelikle IoT (Internet of Things-Nesnelerin İnterneti) ve hemen ardından IoE (Internet of Everything-Her şeyin İnterneti) alanında ürün-çözüm ve danışmanlık hizmeti verecek olan iFocus Teknoloji, şirketlerin çözüm ortağı olacak.

 

 

IoT dünyasının faydalarının özellikle şirketler açısından tam olarak anlaşılamadığının altını çizen Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “IoT dendiğinde ilk akla gelenin cep telefonları ile uzaktan erişilebilir ev aletleri, elektronik cihazlar vb. ürünler olması nedeniyle esas büyük resmin maalesef kaçırıldığını düşünüyoruz.  Oysaki Endüstri 4.0 ile yıkıcı yenilikler çağındayız ve bu çağın gerektirdiği dönüşümü sağlayamayan şirketlerin yakın zamanda dahi yaşaması mümkün olmayacaktır. Endüstri 4.0 ile gelen bu yıkıcı değişimde her şirketin tsunami dalgası etkisini çok iyi anlaması ve kendisini bu yeni dünyaya en doğru şekilde ve en doğru zamanda entegre etmesi gerekmektedir. Unutmayın ki bugün sorun olarak görülen her problem, IoT teknolojileri sayesinde büyük bir fırsata dönüşebilir” dedi. 

 

 

Gürsoy, “iFocus Teknoloji olarak, yakın gelecekte çok daha büyük faydaları olan kuvvetli geliştirmelerin yaşanacağı bu yeni dünyanın anlaşılmasını sağlamak ve avantajlarından faydalanmak için bu alana yatırım yapmak isteyen her kurum ve kuruluşa hizmet vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

http://www.hurriyet.com.tr/gencpadan-ifocus-teknoloji-40718018

https://www.haberler.com/gencpa-ifocus-teknoloji-yi-hayata-gecirdi-10482728-haberi/

http://www.gokyuzuhaberci.com/haber.php?id=41881

http://digitalage.com.tr/gencpaifocus-teknolojiyi-faaliyet-gecirdi/

http://www.kobipostasi.net/2018/01/22/gencpa-yeni-teknoloji-girisimi-ifocusu-hayata-gecirdi/

http://www.emlaktafark.com/gencpa-yeni-teknoloji-girisimi-ifocusu-hayata-gecirdi-66207.html

http://www.dikgazete.com/bilim-ve-teknoloji/gencpa-yeni-teknoloji-girisimi-ifocusu-faaliyete-gecirdi-h327864.html

http://gundem.me/detail/?id=3141879

http://www.maxihaber.net/ifocus-teknoloji-faaliyetlerine-basladi/

 

 

Para Dergisi - Sayfa :102 - Haftalık/Dergi - Tarih:31.12.2017
 

http://www.gazeteyenigun.com.tr/birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti/175094/

 

Gençpa Teknoloji Grubu, 9-10 Aralık 2017 tarihlerinde çalışanlarına ve iş ortaklarına yönelik “Birlikte Bir Numara Olmak Zirvesi”ni gerçekleştirdi. Gençpa Teknoloji Grubu’nun paydaşlarıyla 2017 yılı iş sonuçlarını ve 2018 hedeflerini paylaşmak amacıyla düzenlediği motivasyon toplantısında; e-Dönüşüm, yenilik, hız, etkin iletişim, kaliteli hizmet,  sonuç odaklılık ve müşteri memnuniyeti konularına da odaklanıldı. Zirvenin bir de sürpriz konuğu vardı. Paralimpik Dünya Şampiyonu milli yüzücümüz Beytullah Eroğlu da etkinliğe katılarak zirveye giden yoldaki başarı hikayesini paylaştı.

"YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"

Grubun gelecek hedeflerine ve şirket çatısı altında bir aile olmanın önemine değinen Gençpa Teknoloji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Sadece 2018 yılı hedeflerimizi değil gelecek hedeflerimizi de paylaşmak için bu zirveyi gerçekleştiriyoruz. İstedik ki zirvemizi, imkansız gibi görünen başarıları imkanları ile değil, imkansızlıkları ile başaran bir isim onurlandırsın. Bu anlamda Paralimpik Dünya Şampiyonu milli yüzücümüz Beytullah Eroğlu’nu zirvemizde ağırladık.


Kuruluşumuzdan bu yana iç iletişim anlamında şirket olarak büyük bir yol kat ettik. E-Dönüşüm’ün kaçınılmaz olduğu günümüzde yaşam boyu eğitime inanıyoruz. Bu anlamda şirket içi eğitimler bizim için çok değerli. Gençpa Teknoloji Grubu olarak 2017 yılında büyük bir başarı gösterdik. Bu başarıdan dolayı grup çatısı altında bizimle birlikte yoğun özveriyle çalışan tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Yolumuzda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Başarımızı, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yılı olan 2023’te ise katlayarak sürdüreceğiz.”

 

http://www.haberturk.com/birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti-1761381

http://www.haber7.com/teknoloji/haber/2502711-birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti

http://www.sondakikahaberleri.info.tr/haber/2215085-birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti

http://www.liderhaber.org/birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti-271788h.htm

http://www.mutlakhaber.net/haber/135198/birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti.html

http://turkish.shafaqna.com/TR/TR/3312097

http://www.gazeteyenigun.com.tr/birlikte-bir-numara-olmak-zirvesi-gerceklesti/175094/

 

 

Yurt Gazetesi - Sayfa:5 - Günlük/Gazete - Tarih: 12.12.2017

​​

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji, müdavimlerinin uzun süredir bekledikleri iPhone için özel olarak tasarlanan Oaxis InCase i7 Plus’ı yeni yıl için sınırlı sayıda üretilen kırmızı renk seçeneğiyle Türkiye’ye getirdi. Yenilikçi ürünleriyle tüketici elektroniği alanında lider, dünyanın pek çok prestijli ürün tasarım ödülüne sahip Oaxis’in dijital akıllı kılıfı InkCase i7 Plus,  iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus için üretildi. Darbelere karşı maksimum koruma sağlayan ve su geçirmeyen akıllı kılıf, arka kamera ile de selfie çekme imkanı sunuyor.

Oaxis InCase i7 modeline göre ekran alanında yüzde 40 artış olan InkCase i7 Plus, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 599 TL’den satışa sunuluyor. Dünyanın en inovatif ürünlerini Türkiye’ye getirmeye devam eden Gençpa Teknoloji Grubu, Oaxis’in yeni nesil dijital akıllı kılıfı InkCase i7’yi de yine Türk kullanıcılarla ilk kez buluşturmuştu. 

Arka kamera ile selfie çekme özelliği
Yeni geliştirilen selfie fonksiyonu sayesinde mükemmel tatil anları için arka kamerayı kullanma olanağı sunan Eş Zamanlı Selfie Asistanı özelliği ile ön plana çıkan InkCase i7 Plus, sıcak suda bile su geçirmez özelliğini koruyacak şekilde geliştirildi. Anti-Glare teknolojisi ile parlamayı önleyen ekranı ise güneş ışığında ve zorlu koşullarda dahi ekranı kolayca kullanma olanağı sağlıyor.
InkCase i7 Plus, ‘Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı’ ile en iyi anıları sürekli göz önünde tutarken, ‘Canlı Bilgilendirme Merkezi’ ile kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile donatılmış olan InkCase i7 Plus’a takvimler, yapılacak olan işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama eklenebiliyor. Kullanıcılar InkCase i7 Plus ile bu uygulamaları iPhone'un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor.

iPhone’u korumanın en akıllı yolu
InkCase i7 Plus sunduğu ‘BubblePro Akıllı Teknolojisi’ ile iPhone’u düşmelere ve darbelere karşı maksimum oranda koruyor. En yeni teknolojiyi sunan mikro dokular, kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlıyor. Düşme etkisi, mikro dokular tarafından emilirken, kılıfın tamamına yayılarak iPhone’u koruyor.
 
Dünyanın en ince ve hafif e-kitap okuyucusu
InkCase i7 Plus, 4,5mm kalınlığı ve 80g ağırlığıyla dünyadaki en ince ve hafif e-kitap okuyucusudur. InkCase i7 Plus ayrıca 5.2"’lik çizilmeye karşı dayanıklı ekranı ve 540*960 çözünürlüğün sunduğu parlak ve keskin metinler ile mükemmel bir okuma deneyimi de sağlıyor. Siyahı daha siyah ve beyazı daha beyaz hale getiren en yeni e-mürekkep ekran teknolojisini kullanan 5.2" ekranında 1.2 e-mürekkep paneli de mevcuttur. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketen InkCase i7 Plus; ekranda bir resim ya da metin ayarlandıktan sonra neredeyse hiç enerji tüketmiyor.  

iPhone’un pil ömründen tasarruf sağlıyor
Tek bir kez şarj edildiğinde bile uzun süre dayanan şarjıyla ön plana çıkan InkCase i7 Plus; ekranını gerçek bir saate dönüştürerek, iPhone’un pil ömründen de tasarruf sağlıyor.

 

www.ekovitrin.com - ANA SAYFA - Tarihi :05.12.2017

http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20171205131534 

 

Ekonomist Yılbaşı Rehberi Dergisi - 03.12.2017 - Anı Yakala

Ekonomist Yılbaşı Rehberi - Sayfa: 28 - Yıllık/Dergi eki - Tarih:03.12.2017 

İstanbul Life Yılbaşı Alışveriş Rehberi - Sayfa: 28 - Özel Ek/Dergi eki - Tarih:01.12.2017

Hello Türkiye Yılbaşı Alışveriş Rehberi - Sayfa: 28 - Özel Ek/Dergi eki - Tarih:06.12.2017

Atlas Yılbaşı Alışveriş Rehberi - Sayfa: 28 - Özel Ek/Dergi eki - Tarih:01.12.2017

Hey Girl Yılbaşı Alışveriş Rehberi - Sayfa : 28 - Özel Ek/Dergi eki - Tarih: 01.12.2017 

 

Marketing Türkiye - Sayfa:16 - Aylık/Dergi - Tarih:  01.12.2017

 

 

Oaxis Inkcase İ7 E İnk Ekranlı İphone Kılıfı İncelemesi

 

 

Kaynak: https://teknoseyir.com/oaxis-inkcase-i7-e-ink-ekranli-iphone-kilifi-incelemesi

              http://www.netmedya.com/?sayfa=haber&id=10194063

              https://www.sondakika.com/haber/haber-oaxis-inkcase-i7-e-ink-ekranli-iphone-kilifi-10194063/

             

              Tarih: 31.10.2017

Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji çalışanları, Türkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından biri olan Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda otizmli çocuklara eğitim desteği için koşacak.

 

 

İş ortaklarına ve kullanıcılarına sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile 'Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi' Gençpa Teknoloji Grubu çalışanları, Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda Tohum Otizm Vakfı yararına otizmli çocuklara eğitim desteği için koşacak. Gençpa, 12 Kasım'da düzenlenecek maratona 23 kişilik ekibiyle katılacak. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gerçekleşecek olan maraton koşusu 42K, 15K, 10K ve Halk Koşusu olmak üzere dört farklı kategoride düzenlenecek. Her seviye için farklı parkurların bulunduğu maratonda binlerce kişi yine ortak hayalleri için koşacak.

Tohum Otizm Vakfı yararına koşulacak etkinlikle ilgili Gençpa Teknoloji Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, "Tohum Otizm Vakfı; 2003 yılından bu yana otizmli çocukları erken tanı ve eğitimle topluma kazandırmak ve otizmli çocuklar ile ailelerinin eğitim ve sağlık hizmetlerinden eşit şart ve fırsatlarla yararlanabilmelerini sağlamak amacıyla çok önemli çalışmalara imza atıyor. Tohum Otizm Vakfı yararına otizmli çocuklara eğitim desteği için koşacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Gençpa takımı olarak maratona büyük bir istekle hazırlanıyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle hedefimize ulaşacağımıza gönülden inanıyoruz" dedi.

 

GELECEKLERİNİ AYDINLATMAK ELİNİZDE!

Tohum Otizm Vakfı, şimdiye kadar katıldığı sportif etkinlikler kapsamında 1.276 koşucusunun adımları sayesinde, 12 bin 108 bağışçıdan 1.174.100 TL bağış topladı ve 60 otizmli çocuğa 1 yıllık eğitim bursu sağladı. Vakfın bu yılki hedefi çok daha yüksek. Siz de maratonda onlar için koşarak, otizmli çocukların iyi olmaları için TEK ÇARE olan eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

· Otizmin tek tedavisinin ERKEN TANI ile YOĞUN, SÜREKLİ EĞİTİM olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?
· Günümüzde her 68 ÇOCUKTAN 1'inin otizm riski ile dünyaya geldiğini ve otizmin görülme sıklığının çok büyük bir hızla arttığını BİLİYOR MUSUNUZ?
· Dünyada her 20 DAKİKADA 1 çocuğun otizm tanısı aldığını BİLİYOR MUSUNUZ?
· Otizmin erkek çocuklarda, kızlardan 4 KAT FAZLA oranda görüldüğünü BİLİYOR MUSUNUZ?
· Ülkemizde 0-18 yaş grubundaki 352.000 otizmli çocuk ve gencimizden sadece 29.782'sinin EĞİTİME ERİŞEBİLDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?
· İsmi söylendiğinde bakmamak, göz kontağı kurmamak, bazı objelere aşırı ilgi duymak, örneğin çamaşır makinesini saatlerce izlemek gibi belirtileri olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

 

Tarih: 30.10.2017, Kaynak:http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20171030131534   

                                           https://www.haberler.com/gencpa-takimi-otizmli-cocuklar-icin-kosacak-10187909-haberi/ 

                                           http://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/gencpa-takimi-otizmli-cocuklar-icin-kosacak/ 

                                           https://www.sondakika.com/haber/haber-gencpa-takimi-otizmli-cocuklar-icin-kosacak-10187909/ 

                                           http://gundem.me/detail/?id=2871073

 

Tarih: 2.11.2017, Kaynak: Hürses Gazetesi, Sayfa: 9

Tarih: 3.11.2017, Kaynak: Dünya Gazetesi, Gazete eki-Sayfa: 6

 

             

 

Gençpa, Empatik İnsan Kaynakları ile başlattığı işbirliğiyle  süreçlerini dijitalleştirdi. Yeniden yapılanma sürecinde olan Gençpa'nın kurumsallaşma adına önemli bir adım daha attığının altını çizen Gençpa Teknoloji Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, "Artık Gençpa'da işe alım sürecindeki adaylar, kariyer.gencpa.com. tr üzerinden iş başvurusunda bulunabilecek. Başvuruda bulunan adaylar, 80 sorudan oluşan ve ortalama 15 dakika süren kişilik envanteri PiT'i çözecek. Bu envanter sonuçlarıyla adayın kişilik özelliği, yetkinlik ve pozisyona uygunluğuna anında ve mobil olarak ulaşabileceğiz" dedi.

 

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/iste-insan/2017/10/29/gencpa-ise-alim-sureclerini-dijitallestirdi

Tarih: 29.10.2017

 

İş ortaklarına ve kullanıcılarına sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile “Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa Teknoloji önemli bir işbirliğine daha imza atarak Empatik İnsan Kaynakları ile anlaştı. Yapılan anlaşmayla Gençpa, işe alım süreçlerini Empatik Online Assessment Center aracılığıyla dijitalleştirdi. Gençpa, sektörün ilk akıllı video mülakat uygulaması HrWin’i ve İK süreçlerinde yaşanan dijital dönüşümle birlikte kişilik faktörü ile değer kavramını buluşturan ilk envanter PiT’i (Personality Item Test) kullanmaya başladı.

Gençpa’da “akıllı” mülakat dönemi başlıyor

Yeniden yapılanma sürecinde olan Gençpa’nın kurumsallaşma adına önemli bir adım daha attığının altını çizen Gençpa Teknoloji Genel Müdürü Ufuk Gürsoy “Bundan böyle Gençpa’da işe alım sürecindeki adaylar, kariyer.gencpa.com.tr üzerinden iş başvurusunda bulunabilecek. Başvuruda bulunan adaylar, 80 sorudan oluşan ve ortalama 15 dakika süren kişilik envanteri PiT’i çözecek. Bu envanter sonuçlarıyla adayın kişilik özelliği, onurlandırdığı değerleri, kişisel farkındalığı, yetkinlik ve pozisyona uygunluğu hakkındaki değerlendirme verilerine anında ve mobil olarak ulaşabileceğiz” dedi. Sektörün ilk akıllı video mülakat uygulaması HrWin ile aday mülakatlarında yeni bir döneme geçiş yaptıklarını belirten Gürsoy “Bundan böyle İnsan Kaynakları birimimiz zaman ve maliyetten tasarruf ederek, adaylarla istedikleri zaman-mekanda iş görüşmelerini bilgisayar ya da cep telefonları aracılığı ile gerçekleştirebilecek. Öte yandan PiT ve HrWin’in yanı sıra online yapılan yabancı dil, genel yetenek ve yazılım sınavları ile adayların daha bütüncül değerlendirilmesini de sağlayacağız” dedi.

Kaynak: http://www.maxihaber.net/gencpada-akilli-mulakat-donemi/

 Tarih: 28.10.2017

 

Kaynak: Yeni Akit Gazetesi, Tarih: 25.10.2017

 

Kaynak: Posta Gazetesi ,Tarih:21.10.2017 

 

Kaynak: Dağıtım Kanalı Dergisi, Sayfa:48, Tarih: 01.10.2017

Dünyanın en akıllı, ince ve hafif cep telefonu kılıfı olan InkCase i7 artık Türkiye’de... iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekleyen InkCase i7, telefon ekranını e-kitap okuyucusuna dönüştürüyor. Telefondaki bilgiler, InkCase i7 ile bluetooth yardımı sayesinde ikinci bir ekrana aktarılırken; takvimler, yapılacak işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama da ekrana eklenebiliyor. Kullanıcılar bu uygulamaları iPhone’un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor. InkCase i7, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 499 TL’den satışa sunuluyor. 

Kaynak: http://www.turkiyegazetesi.com.tr/teknoloji/510191.aspx

              http://gundem.me/detail/?id=2806669

Kaynak:Yeni Şafak Gazetesi, Tarih: 07.10.2017

Kaynak:Habertürk Gazetesi, Tarih: 10.10.2017, Sayfa:12

Kaynak:Türkiye Gazetesi,Tarih:10.10.2017, Sayfa:9

Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa, Turkcell ile önemli bir 
işbirliğine imza atarak Turkcell Akademi Kurumsal Eğitim Platformu'nu 
kullanmaya başladı. 
İş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün 
portföyü ile 'Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi' Gençpa Teknoloji, 
Turkcell ile iş birliğini başlattı. İş birliği kapsamında farklı 
kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu Turkcell Akademi Kurumsal 
Eğitim Platformu'nda, Gençpa Teknoloji'nin yönetim, satış operasyonu, 
teknik servis, insan kaynakları, idari birim, depo ve lojistik, finans 
birimlerinde görev alan tüm çalışanların faydalanabileceği 2 binin 
üzerinde eğitim verilecek. Bir yıl boyunca sürecek eğitimler çalışan 
gelişimi, finans, girişimcilik ve inovasyon, İngilizce, insan 
kaynakları, kişisel gelişim, KOBİ'lere kazandıran bilgiler, liderlik 
ve yönetici gelişimi, pazarlama, satış gibi pek çok farklı alanda 
olacak. Çalışanlar, eğitimlere herhangi bir süre ya da mekan sınırı 
olmaksızın, bilgisayardan ya da mobilden http://gencpa.akademim.com 
linkine, kendilerine ait tanımlanmış hesapları ile giriş yaparak 
katılabilecek.

Ufuk Gürsoy: "Çalışanlarımızın kişisel gelişim ve kariyerleri 
bizim için çok kıymetli"

2017 yılıyla beraber yeniden yapılanma sürecine girdiklerini 
belirten ve çalışanlarının kişisel gelişim ile kariyerlerinin Gençpa 
için çok kıymetli olduğunu vurgulayan Gençpa Teknoloji Genel Müdürü 
Ufuk Gürsoy, "Bu süreçte çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ve 
kariyerlerine katkı sunmak için Turkcell ile önemli bir iş birliğine 
imza attık. Turkcell Akademi Kurumsal'ı tercih etmemizin en önemli 
nedeni kurumsal alanda oldukça kapsamlı bir online eğitim platformu 
olmasıdır. Tüm çalışanlarımızın 7/24 saat, istedikleri yer ve zamanda 
faydalanabileceği, birçok farklı alanı içeren kapsamlı bir program 
hazırladık. Eğitimlerin takibi, alacağımız raporlarla ölçümlenebilecek 
ve çalışma arkadaşlarımızın kariyer planlamalarını etkileyecek" dedi.
Turkcell ile uzun yıllardır önemli iş birliklerine imza 
attıklarını belirten Gürsoy, "Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren 
Genç İletişim de bir Turkcell iş ortağı ve Turkcell'in perakende bayi 
örgütüne dahil. Turkcell ile daha uzun yıllar, önemli iş birliklerine 
imza atmaya devam edeceğiz, iş birliğimize bir yenisini daha eklemiş 
olmaktan dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu. 

Kaynak: http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20170919131541

TURKIYE’NIN AKILLI TEDARIKCISI GENCPA, TURKCELL ILE ONEMLI BIR ISBIRLIGINE IMZA ATARAK TURKCELL AKADEMI KURUMSAL EGITIM PLATFORMU’NU KULLANMAYA BASLADI. 

IS ORTAKLARINA VE BAYILERINE SAGLADIGI ZENGIN VE YENILIKCI URUN PORTFOYU ILE ‘TURKIYE’NIN AKILLI TEDARIKCISI’ GENCPA TEKNOLOJI, TURKCELL ILE IS BIRLIGINI BASLATTI. IS BIRLIGI KAPSAMINDA; FARKLI KATEGORILERDE EGITIM ICERIKLERININ SUNULDUGU TURKCELL AKADEMI KURUMSAL EGITIM PLATFORMU’NDA, GENCPA TEKNOLOJI’NIN YONETIM, SATIS OPERASYONU, TEKNIK SERVIS, INSAN KAYNAKLARI, IDARI BIRIM, DEPO VE LOJISTIK, FINANS BIRIMLERINDE GOREV ALAN TUM CALISANLARIN FAYDALANABILECEGI 2 BININ UZERINDE EGITIM VERILECEK. BIR YIL BOYUNCA SURECEK EGITIMLER; CALISAN GELISIMI, FINANS, GIRISIMCILIK VE INOVASYON, INGILIZCE, INSAN KAYNAKLARI, KISISEL GELISIM, KOBI’LERE KAZANDIRAN BILGILER, LIDERLIK VE YONETICI GELISIMI, PAZARLAMA, SATIS GIBI PEK COK FARKLI ALANDA OLACAK. CALISANLAR, EGITIMLERE HERHANGI BIR SURE YA DA MEKAN SINIRI OLMAKSIZIN, BILGISAYARDAN YA DA MOBILDEN HTTP://GENCPA.AKADEMIM.COM LINKINE, KENDILERINE AIT TANIMLANMIS HESAPLARI ILE GIRIS YAPARAK KATILABILECEK.
UFUK GURSOY: “CALISANLARIMIZIN KISISEL GELISIM VE KARIYERLERI BIZIM ICIN COK KIYMETLI”
2017 YILIYLA BERABER YENIDEN YAPILANMA SURECINE GIRDIKLERINI BELIRTEN VE CALISANLARININ KISISEL GELISIM ILE KARIYERLERININ GENCPA ICIN COK KIYMETLI OLDUGUNU VURGULAYAN GENCPA TEKNOLOJI GENEL MUDURU UFUK GURSOY, “BU SURECTE CALISANLARIMIZIN KISISEL GELISIMLERI VE KARIYERLERINE KATKI SUNMAK ICIN TURKCELL ILE ONEMLI BIR IS BIRLIGINE IMZA ATTIK. TURKCELL AKADEMI KURUMSAL’I TERCIH ETMEMIZIN EN ONEMLI NEDENI; KURUMSAL ALANDA OLDUKCA KAPSAMLI BIR ONLINE EGITIM PLATFORMU OLMASIDIR. TUM CALISANLARIMIZIN 7/24 SAAT, ISTEDIKLERI YER VE ZAMANDA FAYDALANABILECEGI, BIRCOK FARKLI ALANI ICEREN KAPSAMLI BIR PROGRAM HAZIRLADIK. EGITIMLERIN TAKIBI, ALACAGIMIZ RAPORLARLA OLCUMLENEBILECEK VE CALISMA ARKADASLARIMIZIN KARIYER PLANLAMALARINI ETKILEYECEK” DEDI.
TURKCELL ILE UZUN YILLARDIR ONEMLI IS BIRLIKLERINE IMZA ATTIKLARINI BELIRTEN GURSOY, “GRUBUMUZ BUNYESINDE FAALIYET GOSTEREN GENC ILETISIM DE BIR TURKCELL IS ORTAGI VE TURKCELL’IN PERAKENDE BAYI ORGUTUNE DAHIL. TURKCELL ILE DAHA UZUN YILLAR, ONEMLI IS BIRLIKLERINE IMZA ATMAYA DEVAM EDECEGIZ, IS BIRLIGIMIZE BIR YENISINI DAHA EKLEMIS OLMAKTAN DOLAYI COK MUTLUYUZ” SEKLINDE KONUSTU.
GENCPA TEKNOLOJI GRUBU HAKKINDA

GENCPA TEKNOLOJI GRUBU, 2002 SENESINDEN BU YANA TELEKOMUNIKASYON ALANINDA TOPTAN VE PERAKENDE SATIS HIZMETI SUNUYOR. IS ORTAKLARINA VE BAYILERINE SAGLADIGI ZENGIN VE YENILIKCI URUN PORTFOYU ILE TURKIYE’DE FAALIYET GOSTEREN BIRCOK GLOBAL MARKANIN DAGITICILIGINDA AKTIF ROL ALIYOR. 2017 YILIYLA BERABER YENIDEN YAPILANMA SURECINE GIREN GRUP BUNYESINDE; GENCPA TEKNOLOJI, 5K TEKNOLOJI VE GENC ILETISIM SIRKETLERI BULUNUYOR. 

Kaynak: https://finans.haberler.com/539774-araci-kurum-raporlari/

Kaynak: Uni Business Dergisi, Tarih:01.10.2017, Sayfa:21

Kaynak: Hürses Gazetesi, Tarih: 05.10.2017,Sayfa:2

Gençpa Teknoloji, yenilikçi ürünleriyle tüketici elektroniği alanında lider, dünyanın pek çok prestijli ürün tasarım ödülüne sahip Oaxis’in dijital akıllı kılıfı InkCase i7’yi Türkiye’ye getirdi.  iPhone 6iPhone 6SiPhone 7 ve iPhone 8’i destekleyen InkCase i7, şimdiye kadar üretilen en akıllı, ince ve hafif cep telefonu kılıfı olma özelliği taşıyor.

InkCase i7, ‘Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı’ ile en iyi anıları sürekli göz önünde tutarken, ‘Canlı Bilgilendirme Merkezi’ ile kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile donatılmış olan InkCase i7’ye;  takvimler, yapılacak olan işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama eklenebiliyor. Kullanıcılar InkCase i7 ile bu uygulamaları iPhone’un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor. InkCase i7, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 499 TL’den satışa sunuluyor.

iPhone’u korumanın en akıllı yolu

InkCase i7 sunduğu ‘BubblePro Akıllı Teknolojisi’ ile iPhone’u düşmelere ve darbelere karşı maksimum oranda koruyor. En yeni teknolojiyi sunan mikro dokular, kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlıyor. Düşme etkisi, mikro dokular tarafından emilirken, kılıfın tamamına yayılarak iPhone’u koruyor.

Dünyanın en ince ve hafif e-Kitap okuyucusu

InkCase i7, 4.1mm kalınlığı ve 62g ağırlığıyla dünyadaki en ince ve hafif e-Kitap okuyucusudur. InkCase i7 ayrıca 4.3″’lik çizilmeye karşı dayanıklı ekranı ve 480*800 (217dpi) çözünürlüğün sunduğu parlak ve keskin metinlerle mükemmel bir okuma deneyimi de sağlıyor. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketen InkCase i7; ekranda bir resim ya da metin ayarlandıktan sonra neredeyse hiç enerji tüketmiyor.

iPhone’un pil ömründen tasarruf sağlıyor

Tek bir kez şarj edildiğinde bile uzun süre dayanan şarjıyla ön plana çıkan InkCase i7; ekranını gerçek bir saate dönüştürerek, iPhone’un pil ömründen de tasarruf sağlıyor.

InkCase i7’nin Teknik Özellikleri:

 • iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekler
 • 4.3’’ E-Mürekkep Ekran
 • Çözünürlük: 480 x 800 (217dpi)
 • Şarj edilebilir Lityum Polimer
 • Boyut: 140.7 x 69.5 x 11 mm
 • Ağırlık: 62g
 • 1 hassas, 3 dokunmatik tuş
 • Bluetooth 4.0 BLE
 • 9H sertlik derecesine sahip ekran
 • Pil: 460 mAh
 • Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı tasarım

     

Kaynak:http://dijitalgundem.net/2017/10/04/oaxis-inkcase-i7-telefonunuz-kadar-akilli-bir-kilif/

Gençpa Teknoloji, yenilikçi ürünleriyle tüketici elektroniği alanında lider, dünyanın pek çok prestijli ürün tasarım ödülüne sahip Oaxis’in dijital akıllı kılıfı InkCase i7’yi Türkiye’ye getirdi. iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekleyen InkCase i7, şimdiye kadar üretilen en akıllı, ince ve hafif cep telefonu kılıfı olma özelliği taşıyor.

InkCase i7, ‘Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı’ ile en iyi anıları sürekli göz önünde tutarken, ‘Canlı Bilgilendirme Merkezi’ ile kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile donatılmış olan InkCase i7’ye; takvimler, yapılacak olan işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama eklenebiliyor.

Kullanıcılar InkCase i7 ile bu uygulamaları iPhone'un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor. InkCase i7, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 499 TL’den satışa sunuluyor.

 

InkCase i7 sunduğu ‘BubblePro Akıllı Teknolojisi’ ile iPhone’u düşmelere ve darbelere karşı maksimum oranda koruyor. En yeni teknolojiyi sunan mikro dokular, kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlıyor. Düşme etkisi, mikro dokular tarafından emilirken, kılıfın tamamına yayılarak iPhone’u koruyor.

InkCase i7, 4.1mm kalınlığı ve 62g ağırlığıyla dünyadaki en ince ve hafif e-Kitap okuyucusudur. InkCase i7 ayrıca 4.3"’lik çizilmeye karşı dayanıklı ekranı ve 480*800 (217dpi) çözünürlüğün sunduğu parlak ve keskin metinlerle mükemmel bir okuma deneyimi de sağlıyor. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketen InkCase i7; ekranda bir resim ya da metin ayarlandıktan sonra neredeyse hiç enerji tüketmiyor.

InkCase i7’nin Teknik Özellikleri

iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekler

4.3’’ E-Mürekkep Ekran

Çözünürlük: 480 x 800 (217dpi)

Şarj edilebilir Lityum Polimer

Boyut: 140.7 x 69.5 x 11 mm

Ağırlık: 62g

1 hassas, 3 dokunmatik tuş

Bluetooth 4.0 BLE

9H sertlik derecesine sahip ekran

Pil: 460 mAh

Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı tasarım

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/iphonea-ikinci-ekran-olanagi-saglayan-oaxis-inkcase-turkiyede-43335.html

              https://www.f5haber.com/teknoloji-oku/iphone-a-ikinci-ekran-sunan-oaxis-inkcase-turkiye-haberi-6466646/

              http://gundem.me/detail/?id=2789373

Kaynak: Uni Bussiness Dergisi, Tarih: 01.10.2017 Sayfa: 21

Gençpa Teknoloji Grubu’nun yeni yatırımı, teknoloji meraklılarının her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabildiği Gepasite.com, okula dönüş sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Gepasite.com başlattığı okula dönüş kampanyası kapsamında 239-479 TL fiyat aralığındaki Fluo marka tablet satın alan herkes SanDisk 16 GB hafıza kartı kazanıyor. Ekim ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan herkes yararlanabiliyor.

Yeni başlattıkları kampanyayla ilgili konuşan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “Okula dönüş dönemi hem öğrenciler hem de veliler için oldukça heyecanlı bir dönem. Biz de yeni eğitim-öğretim dönemine başlayan öğrencilerin ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak istedik. Tablet alan herkesin hafıza kartı kazandığı kampanyamızı başlattık ve kampanyaya olan ilgiden de oldukça memnunuz. Yeni okul döneminin tüm öğrencilerimize ve ailelerine hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Gepasite.com’da aynı gün içinde teslimat fırsatı!

Gepasite.com, Türkiye’nin ilk gün içi teslimat pazar yeri Kuryele.com ile yaptığı iş birliği kapsamında İstanbul’un birçok bölgesine, aynı gün içinde teslimat da sunmaya başladı. Özellikle online alışverişte aynı gün içinde güvenli teslimatın e-ticaret sektörü nezdinde çok önemli olduğunun altını çizen Ufuk Gürsoy, “Henüz çok kısa bir süre önce faaliyete geçmesine karşın büyük bir başarı yakalayan e-ticaret platformumuz Gepasite.com’dan alınan ürünlerin aynı gün içinde tüketiciye ulaşması için pazarın lideri konumundaki kuryele.com ile önemli bir iş birliğine imza attık” diye konuştu.

Gençpa Teknoloji Grubu’ndan aldığı destekle, teknoloji meraklılarının her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabildiği ve kalabalıkta kaybolmayacağı Gepasite.com’da sektörün lider markalarının cep telefonları ve tabletleri, dünyanın en yenilikçi firmalarının teknolojik aksesuarları gibi inovatif ürünler yer alıyor. Ayrıca Gençpa Teknoloji Grubu’nun Türkiye’ye ilk kez getirdiği Oaxis’in ürünleri de Gepasite.com’da tüketiciyle buluşuyor.  

Kaynak: http://www.ekovitrin.com/guncel/gepasitecom-ile-tabletsiz-ogrenci-kalmayacak-h70318.html

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji, yenilikçi ürünleriyle tüketici elektroniği alanında lider, dünyanın pek çok prestijli ürün tasarım ödülüne sahip Oaxis’in dijital akıllı kılıfı InkCase i7’yi Türkiye’ye getirdi. iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekleyen InkCase i7, şimdiye kadar üretilen en akıllı, ince ve hafif cep telefonu kılıfı olma özelliği taşıyor.

InkCase i7, ‘Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı’ ile en iyi anıları sürekli göz önünde tutarken, ‘Canlı Bilgilendirme Merkezi’ ile kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile donatılmış olan InkCase i7’ye; takvimler, yapılacak olan işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama eklenebiliyor. Kullanıcılar InkCase i7 ile bu uygulamaları iPhone'un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor. InkCase i7, Gençpa Teknoloji satış noktaları ve Gepasite.com’da 499 TL’den satışa sunuluyor.

iPhone’u korumanın en akıllı yolu

InkCase i7 sunduğu ‘BubblePro Akıllı Teknolojisi’ ile iPhone’u düşmelere ve darbelere karşı maksimum oranda koruyor. En yeni teknolojiyi sunan mikro dokular, kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlıyor. Düşme etkisi, mikro dokular tarafından emilirken, kılıfın tamamına yayılarak iPhone’u koruyor.

Dünyanın en ince ve hafif e-Kitap okuyucusu

InkCase i7, 4.1mm kalınlığı ve 62g ağırlığıyla dünyadaki en ince ve hafif e-Kitap okuyucusudur. InkCase i7 ayrıca 4.3"’lik çizilmeye karşı dayanıklı ekranı ve 480*800 (217dpi) çözünürlüğün sunduğu parlak ve keskin metinlerle mükemmel bir okuma deneyimi de sağlıyor. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketen InkCase i7; ekranda bir resim ya da metin ayarlandıktan sonra neredeyse hiç enerji tüketmiyor.

iPhone’un pil ömründen tasarruf sağlıyor

Tek bir kez şarj edildiğinde bile uzun süre dayanan şarjıyla ön plana çıkan InkCase i7; ekranını gerçek bir saate dönüştürerek, iPhone’un pil ömründen de tasarruf sağlıyor.

 

InkCase i7’nin Teknik Özellikleri:

 • • iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekler
 • •4.3’’ E-Mürekkep Ekran
 • •Çözünürlük: 480 x 800 (217dpi)
 • •Şarj edilebilir Lityum Polimer
 • •Boyut: 140.7 x 69.5 x 11 mm
 • •Ağırlık: 62g
 • •1 hassas, 3 dokunmatik tuş
 • •Bluetooth 4.0 BLE
 • •9H sertlik derecesine sahip ekran
 • •Pil: 460 mAh
 • •Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı tasarım

  Gençpa Teknoloji Grubu Hakkında

  Gençpa Teknoloji Grubu, 2002 senesinden bu yana telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmeti sunuyor. İş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile Türkiye’de faaliyet gösteren birçok global markanın dağıtıcılığında aktif rol alıyor. 2017 yılıyla beraber yeniden yapılanma sürecine giren Grup bünyesinde; Gençpa Teknoloji, 5K Teknoloji ve Genç İletişim şirketleri bulunuyor.

Kaynak: http://www.yenisafak.com/teknoloji/dijital-akilli-kilif-oaxis-inkcase-i7-turkiyede-2798580

Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa, Turkcell ile önemli bir 
işbirliğine imza atarak Turkcell Akademi Kurumsal Eğitim Platformu'nu 
kullanmaya başladı. 
İş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün 
portföyü ile 'Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi' Gençpa Teknoloji, 
Turkcell ile iş birliğini başlattı. İş birliği kapsamında farklı 
kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu Turkcell Akademi Kurumsal 
Eğitim Platformu'nda, Gençpa Teknoloji'nin yönetim, satış operasyonu, 
teknik servis, insan kaynakları, idari birim, depo ve lojistik, finans 
birimlerinde görev alan tüm çalışanların faydalanabileceği 2 binin 
üzerinde eğitim verilecek. Bir yıl boyunca sürecek eğitimler çalışan 
gelişimi, finans, girişimcilik ve inovasyon, İngilizce, insan 
kaynakları, kişisel gelişim, KOBİ'lere kazandıran bilgiler, liderlik 
ve yönetici gelişimi, pazarlama, satış gibi pek çok farklı alanda 
olacak. Çalışanlar, eğitimlere herhangi bir süre ya da mekan sınırı 
olmaksızın, bilgisayardan ya da mobilden http://gencpa.akademim.com 
linkine, kendilerine ait tanımlanmış hesapları ile giriş yaparak 
katılabilecek.

Ufuk Gürsoy: "Çalışanlarımızın kişisel gelişim ve kariyerleri 
bizim için çok kıymetli"

2017 yılıyla beraber yeniden yapılanma sürecine girdiklerini 
belirten ve çalışanlarının kişisel gelişim ile kariyerlerinin Gençpa 
için çok kıymetli olduğunu vurgulayan Gençpa Teknoloji Genel Müdürü 
Ufuk Gürsoy, "Bu süreçte çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ve 
kariyerlerine katkı sunmak için Turkcell ile önemli bir iş birliğine 
imza attık. Turkcell Akademi Kurumsal'ı tercih etmemizin en önemli 
nedeni kurumsal alanda oldukça kapsamlı bir online eğitim platformu 
olmasıdır. Tüm çalışanlarımızın 7/24 saat, istedikleri yer ve zamanda 
faydalanabileceği, birçok farklı alanı içeren kapsamlı bir program 
hazırladık. Eğitimlerin takibi, alacağımız raporlarla ölçümlenebilecek 
ve çalışma arkadaşlarımızın kariyer planlamalarını etkileyecek" dedi.
Turkcell ile uzun yıllardır önemli iş birliklerine imza 
attıklarını belirten Gürsoy, "Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren 
Genç İletişim de bir Turkcell iş ortağı ve Turkcell'in perakende bayi 
örgütüne dahil. Turkcell ile daha uzun yıllar, önemli iş birliklerine 
imza atmaya devam edeceğiz, iş birliğimize bir yenisini daha eklemiş 
olmaktan dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu. 

Kaynak: http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20170927131641

Kaynak: Dünya Gazetesi Tarih:20.09.2017

Telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmeti sunan Gençpa Teknoloji Grubu, Gepasite ile e-ticaret sektörüne adım attı. 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Grup, global birçok markanın ürünlerinin tüketiciye sunulduğu online alışveriş sitesi gepasite.com’u hayata geçirdi.

Sitede AppleSamsungAsusLGHTCHuaweiLenovoSonyNokia gibi yabancı markaların yanısıra VestelGeneral Mobile ve Casper gibi yerli markaların cep telefonları, tablet ve aksesuarları satışa sunuluyor.

Türkiye’deki online satışların son 4 yılda ikiye katlandığını belirten Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “Son tüketicinin her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabileceği ve kalabalıkta kaybolmayacağı gepasite.com, küresel birçok markanın ürünlerinin yanı sıra Gençpa Teknoloji Grubu’nun Türkiye’ye ilk kez getirdiği Oaxis’in ürünlerini de tüketiciye sunacak” dedi.

Oaxis ürünleri Gepasite’de

Verilen bilgiye göre yenilikçi ürünleri ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’in ürünleri gepasite.com’da ön satışa sunuldu. Bu ürünler arasında;iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 de bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor.

Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor.

Kaynak: http://teknoyo.com/gencpa-online-satis-gepasite-com/

 

Gençpa Teknoloji Grubu, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2002 senesinden bu yana telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetleri sunan grup, yeni bir yatırımla e-ticaret sektörüne adım attı ve gepasite.com’u hayata geçirdi. Gençpa Teknoloji Grubu’ndan aldığı destek ve güçlü teknolojik ağıyla her türlü yenilikçi ürünü tüketiciye güvenle sunacak olan gepasite.com’da cep telefonları ve tabletleri, teknoloji alanında dünyanın en yenilikçi firmalarının teknolojik aksesuarları gibi inovatif ürünler yer alıyor.

Ufuk Gürsoy: “Her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşacaksınız”

Türkiye’deki online satışların son 4 yılda ikiye katlandığını belirten Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy “Tüketiciler artık her türlü teknolojik ürünü internetten satın alabiliyor. Teknoloji sektöründe ise e-ticaretin önemi giderek artıyor. Böyle bir ortamda çok önemli bir yatırım hamlesi yaparak e-ticaret girişimimiz gepasite.com’u hayata geçirdik. Son tüketicinin her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabileceği ve kalabalıkta kaybolmayacağı gepasite.com, küresel birçok markanın ürünlerinin yanı sıra Gençpa Teknoloji Grubu’nun Türkiye’ye ilk kez getirdiği Oaxis’in ürünlerini de tüketiciye sunacak” dedi.

İnovasyon harikası Oaxis ürünleri de gepasite.com’da!

Yenilikçi ürünleri ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’in ürünleri gepasite.com’da ön satışa sunuldu. Bu ürünler arasında iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 de bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.

Kaynak: http://www.maxihaber.net/ticaret-sektorunun-yeni-oyuncusu-gepasite-com/

İş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile öne çıkan Gençpa Teknoloji Grubu yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2002 senesinden bu yana telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetleri sunan grup, yeni bir yatırımla e-ticaret sektörüne adım attı ve sektörün önemli bir oyuncusu olacak gepasite.com’u hayata geçirdi. Gençpa Teknoloji Grubu’ndan aldığı destek ve güçlü teknolojik ağıyla, her türlü yenilikçi ürünü tüketiciye güvenle sunacak olan gepasite.com’da teknoloji liderlerinin cep telefonları ve tabletleri, teknoloji alanında dünyanın en yenilikçi firmalarının teknolojik aksesuarları gibi inovatif ürünler yer alıyor.

Ufuk Gürsoy: “Her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşacaksınız”

Türkiye’deki online satışların son 4 yılda ikiye katlandığını belirten Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “Tüketiciler artık her türlü teknolojik ürünü internetten satın alabiliyor. Teknoloji sektöründe ise e-ticaretin önemi giderek artıyor. Böyle bir ortamda çok önemli bir yatırım hamlesi yaparak, e-ticaret girişimimiz gepasite.com’u hayata geçirdik. Son tüketicinin her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabileceği ve kalabalıkta kaybolmayacağı gepasite.com, küresel birçok markanın ürünlerinin yanı sıra Gençpa Teknoloji Grubu’nun Türkiye’ye ilk kez getirdiği Oaxis’in ürünlerini de tüketiciye sunacak” diye konuştu.

İnovasyon harikası Oaxis ürünleri de gepasite.com’da

Yenilikçi ürünleri ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’in ürünleri gepasite.com’da ön satışa sunuldu. Bu ürünler arasında; iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 de bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.

Kaynak: http://epnext.com/gencpadan-yeni-bir-yatirim-hamlesi-gepasite-com/

2002’den bu yana telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetleri sunan Gençpa Teknoloji Grubu, Gepasite.com ile e-ticarete adım atıyor. Bu sektöre 15 yıldır hizmet veren grubun hedefi mobil cihaz ve aksesuar dikeyinde önde gelen adreslerden biri olmak.

Gençpa Teknoloji, Türkiye’de faaliyet gösteren birçok global markanın dağıtıcısı konumunda. Dolayısıyla e-ticarette de uzmanlık alanı olan ‘mobil teknoloji ürünleri’ dikeyine odaklanıyor. Gepasite.com’un akıllı telefonlar, tabletler ve mobil cihaz aksesuarlarından oluşan ürün portföyünde hem Apple, Samsung, Nokia gibi küresel markalar hem de Vestel, Casper gibi yerli markalar bulunuyor.

Akıllı telefon tarafında ondan fazla, tablet tarafında ise 6 farklı markanın cihazlarını satışa sunan Gepasite, aksesuar tarafında şimdilik 3 marka ile hizmet veriyor ama bu bölüm henüz Türkiye’ye giriş yapmamış önemli bir istisnayı da içinde barındırıyor.

 

Kickstarter’ın akıllı dijital kılıfı Türkiye’ye getiriyor

Kickstarter’da başarıyla fonlanan Inkcase ürünleri, Oaxis markası altında sadece Gepasite.com tarafından satışa (ön siparişe) sunuluyor. Akıllı telefonlara ikinci bir ekran sağlama özelliğine sahip olan Inkcase kılıflar fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri bu ikinci ekrana aktarabiliyor. InkCase i7 IVY ürünü ise “Sanal Kişisel Asistan” olarak kullanıcının aynı anda hava durumunu, görev listesini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini sağlıyor. Ayrıca otomatik hatırlatıcı özelliğine sahip ve tek bir şarjla iki aya kadar çalışabiliyor.

Ufuk Gürsoy: E-ticaret atağına kalkıyoruz

2017 yılında yeniden yapılanma sürecine giren Gençpa Teknoloji Grubu, geçtiğimiz aylarda teknoloji sektörünün deneyimli isimlerinden Ufuk Gürsoy‘u Genel Müdür olarak kadrosuna dahil etmişti. Mobil teknoloji şirketlerinin yanı sıra e-ticaret deneyimi de olan Gürsoy, Gençpa Teknoloji Grubu’nun Gepasite.com ile yeni bir yatırım atağına girdiğini söylüyor.

Türkiye’deki internetten yapılan alışverişlerin son 4 yılda ikiye katlandığını belirten Ufuk Gürsoy, böyle bir ortamda gepasite.com’u hayata geçirmenin önemine değiniyor ve 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis markasını Türkiye’ye getirmekten memnun olduklarını ekliyor.

Gençpa Teknoloji Grubu bünyesinde; Gençpa Teknoloji, 5K Teknoloji ve Genç İletişim şirketleri bulunuyor.

Kaynak: http://texnotrend.az/gencpa-teknoloji-grubu-gepasite-com-ile-e-ticaret-atagina-kalkiyor/

https://webrazzi.com/2017/08/11/gencpa/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+webrazzi+%28Webrazzi%29

http://www.sosmedblog.com/gencpa-teknoloji-grubu-gepasite-com-ile-e-ticaret-atagina-kalkiyor/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=gencpa-teknoloji-grubu-gepasite-com-ile-e-ticaret-atagina-kalkiyor

http://gundem.me/detail/?id=2631954

Kaynak: Dünya Tekno Trend Gazete Eki, Tarih: 11.08.2017, Sayfa:5

 Kaynak: Para Dergisi, Tarih: 06.08.2017, Sayfa:10

 Kaynak: Aydınlık Gazetesi, Tarih:06.08.2017, Sayfa:5

Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji; tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Singapur menşeili Oaxis’in yenilikçi ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. 15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmalarını ülkemize kazandırmak önceliği ile hareket ediyoruz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’i Türkiye pazarına kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Oaxis’in tüm dünyada ses getiren ve fark yaratan InkCase i7, InkCase i7 IVY gibi inovatif ürünlerini ilk kez Gençpa güvencesiyle Türkiye pazarına getiriyoruz. Ürünleri, Ağustos ayından itibaren Gençpa satış noktalarında ön siparişe sunacağız” şeklinde konuştu.

Geliştirdiği ürünlerde tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Oaxis CEO’su G-Jay Yong ise Gençpa ile olan iş birlikleri ve Türkiye pazarına yönelik hedefleri hakkında şunları söyledi; “Harika ürünlerin kendilerini ileriye taşıyabilmeleri için doğru kanallara ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. İnovatif teknolojiyi, fonksiyonel kullanıma taşımada bizimle ortak bir hedefi paylaşan Gençpa’yla anlaştığımız için çok mutluyuz. Gençpa ile birlikte Türk pazarını uzun süredir inceliyorduk, ortak görüşümüz şudur ki; Türk halkı kendini geliştiren alanlara ve özellikle teknoloji ürünlerine harcama yapmaktan kaçınmıyor. Oaxis ve Gençpa arasındaki iş birliğinin de bu gelişime katkıda bulunacağına inanıyoruz. Bu arada biz de en iyi yaptığımız şeyi yapmaya yani; tasarım, teknoloji ve fonksiyonellikle yenilik üretmeye devam edeceğiz.”

Yeni nesil dijital akıllı kılıf

Oaxis ile Türkiye’ye gelecek yeni ürünler arasında; iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.

Kaynak: https://www.gzt.com/teknoloji/oaxis-gencpa-ile-turkiye-pazarina-aciliyor-2772905

Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa Teknoloji; tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Singapur menşeili Oaxis’in yenilikçi ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. 15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmalarını ülkemize kazandırmak önceliği ile hareket ediyoruz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’i Türkiye pazarına kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Oaxis’in tüm dünyada ses getiren ve fark yaratan InkCase i7, InkCase i7 IVY gibi inovatif ürünlerini ilk kez Gençpa güvencesiyle Türkiye pazarına getiriyoruz. Ürünleri, Ağustos ayından itibaren Gençpa satış noktalarında ön siparişe sunacağız” şeklinde konuştu.

Geliştirdiği ürünlerde tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Oaxis CEO’su G-Jay Yong ise Gençpa ile olan iş birlikleri ve Türkiye pazarına yönelik hedefleri hakkında şunları söyledi; “Harika ürünlerin kendilerini ileriye taşıyabilmeleri için doğru kanallara ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. İnovatif teknolojiyi, fonksiyonel kullanıma taşımada bizimle ortak bir hedefi paylaşan Gençpa’yla anlaştığımız için çok mutluyuz. Gençpa ile birlikte Türk pazarını uzun süredir inceliyorduk, ortak görüşümüz şudur ki; Türk halkı kendini geliştiren alanlara ve özellikle teknoloji ürünlerine harcama yapmaktan kaçınmıyor. Oaxis ve Gençpa arasındaki iş birliğinin de bu gelişime katkıda bulunacağına inanıyoruz. Bu arada biz de en iyi yaptığımız şeyi yapmaya yani; tasarım, teknoloji ve fonksiyonellikle yenilik üretmeye devam edeceğiz.”

Yeni nesil dijital akıllı kılıf

Oaxis ile Türkiye’ye gelecek yeni ürünler arasında; iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.

Kaynak: http://www.kobipostasi.net/2017/08/02/oaxis-gencpa-ile-artik-turkiyede/

 

Gençpa Teknoloji; Singapur menşeili Oaxis’in ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmalarını ülkemize kazandırmak önceliği ile hareket ediyoruz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’i Türkiye pazarına kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Oaxis’in tüm dünyada ses getiren ve fark yaratan InkCase i7, InkCase i7 IVY gibi inovatif ürünlerini ilk kez Gençpa güvencesiyle Türkiye pazarına getiriyoruz. Ürünleri, Ağustos ayından itibaren Gençpa satış noktalarında ön siparişe sunacağız” şeklinde konuştu.

Geliştirdiği ürünlerde tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Oaxis CEO’su G-Jay Yong ise Gençpa ile olan iş birlikleri ve Türkiye pazarına yönelik hedefleri hakkında şunları söyledi; “Harika ürünlerin kendilerini ileriye taşıyabilmeleri için doğru kanallara ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. İnovatif teknolojiyi, fonksiyonel kullanıma taşımada bizimle ortak bir hedefi paylaşan Gençpa’yla anlaştığımız için çok mutluyuz. Gençpa ile birlikte Türk pazarını uzun süredir inceliyorduk, ortak görüşümüz şudur ki; Türk halkı kendini geliştiren alanlara ve özellikle teknoloji ürünlerine harcama yapmaktan kaçınmıyor. Oaxis ve Gençpa arasındaki iş birliğinin de bu gelişime katkıda bulunacağına inanıyoruz.”

Oaxis ile Türkiye’ye gelecek yeni ürünler arasında; iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/oaxis-urunleri-turkiyeye-geliyor-40537899

Gençpa Teknoloji; Singapur menşeili Oaxis’in ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmalarını ülkemize kazandırmak önceliği ile hareket ediyoruz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’i Türkiye pazarına kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Oaxis’in tüm dünyada ses getiren ve fark yaratan InkCase i7, InkCase i7 IVY gibi inovatif ürünlerini ilk kez Gençpa güvencesiyle Türkiye pazarına getiriyoruz. Ürünleri, Ağustos ayından itibaren Gençpa satış noktalarında ön siparişe sunacağız” şeklinde konuştu.

Geliştirdiği ürünlerde tasarım, inovasyon ve teknolojiyi odak noktasına alan Oaxis CEO’su G-Jay Yong ise Gençpa ile olan iş birlikleri ve Türkiye pazarına yönelik hedefleri hakkında şunları söyledi; “Harika ürünlerin kendilerini ileriye taşıyabilmeleri için doğru kanallara ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. İnovatif teknolojiyi, fonksiyonel kullanıma taşımada bizimle ortak bir hedefi paylaşan Gençpa’yla anlaştığımız için çok mutluyuz. Gençpa ile birlikte Türk pazarını uzun süredir inceliyorduk, ortak görüşümüz şudur ki; Türk halkı kendini geliştiren alanlara ve özellikle teknoloji ürünlerine harcama yapmaktan kaçınmıyor. Oaxis ve Gençpa arasındaki iş birliğinin de bu gelişime katkıda bulunacağına inanıyoruz. Bu arada biz de en iyi yaptığımız şeyi yapmaya yani; tasarım, teknoloji ve fonksiyonellikle yenilik üretmeye devam edeceğiz.”

Oaxis ile Türkiye’ye gelecek yeni ürünler arasında; iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.

Kaynak:  http://www.canses.net/oaxis-artik-turkiye-de/101047/

                http://www.fetihhaber.com/$oaxis-artik-turkiyede/97443/

                http://gundem.me/detail/?id=2602528

                http://www.mastercoin.gen.tr/oaxis-artik-turkiyede.html

                http://www.modaexe.com/oaxis-artik-turkiyede.html

                http://www.turanhaberleri.com/oaxis-artik-turkiyede.html

                http://www.haberatv.com/oaxis-artik-turkiyede/

Kaynak: Dünya Gazetesi,Tarih: 02.08.2017, Sayfa:15

Kaynak:Kobilife Dergisi Tarih:01.08.2017 Sayfa:65